LÉČBA NA DÁLKU

Během léčby na dálku opravdu objevíte sílu a potenci vesmírné životodárné energie.

Ne vždy je možné a praktické se setkat s terapeutem každý den, po 4 dny za sebou. A to  kvůli následujícím důvodům a překážkám:

Klient bydlí daleko od místa, kde terapeut poskytuje BioEnergetickou léčbu.
Klient může bydlet nejenom v jiném městě, ale i v jiném státě, či na jiném kontinentu.
Klient je tak nemocen, že se osobně nemůže dostavit na dané místo, kde terapeut poskytne tuto formu léčby.
Klient je časově vytížen díky pracovním a rodinným podmínkám.

Lucie and Damian poskytli tuto formu BioEnergetické léčby klientům v Austrálii, Kanadě, Severní Americe, Irsku, Francii, Itálii, Švýcarsku, Slovensku a Spojeném Království.

Mnoho klientů je z počátku skeptických. Ale když si uvědomíme, že energie je vše kolem nás, a i myšlenka a záměr je energie, tak je jednodušší tento koncept pojmout. Kolikrát se vám stalo, že jste na někoho pomysleli a během několik málo hodin vám ten člověk zavolal nebo jste je potkali někde na ulici? Vesmírná BioEnergie je schopna cestovat přes velké vzdálenosti a velikou rychlostí. Jestliže je soustředěna našim pozitivním záměrem tak může podpořit a zvýšit potenci těla se samoléčit a uzdravit.

Jestli máte zájem tuto formu léčby vyzkoušet, kontaktujte nás telefonicky nebo nám pošlete email. Požádáme vás o základní informace jako jsou vaše jméno, kontaktní údaje a důvod proč chcete vyzkoušet BioEnergetickou léčbu.

 

Pomůže nám, jestli jste už navštívili praktického lékaře a máte lékařskou diagnózu. Při některých menších a všeobecných problémech toto není třeba.

Spolu se domluvíme na datumu a čase vaši první léčby. V dohodnutý čas nám zavoláte že jste připraveni přijmout BioEnergetickou léčbu. Během léčby je třeba sedět v klidu a soustředit se na svůj dech. Televize, počítač je třeba vypnout a mobil dát to tichého režimu. Požádejte rodinné příslušníky aby vás během léčby nerušili. Léčba většinou trvá 15 – 30 minut. Po ukončení léčby vás terapeut bude kontaktovat, oznámí vám, že léčba je hotová pro ten den. Zároveň vás požádá o zpětnou vazbu a dohodne se s vámi na čase  pro následující den.

Bioenergetická léčba se provádí denně během 4 dní. Tento postup je vyzkoušený a víme, že poskytuje účinnou a optimální podporu imunitního systému. Tento zvýšený potenciál se uzdravit přetrvává po 10-14 dní.

 

Každá léčba je provedena podle určitého postupu pro specifický problém. Tyto postupy  se vyvíjely během několika desítek let, jsou dynamické a neustále se zdokonalují.

Tady je pár příkladů zpětných vazeb, které jsme po léčbě na dálku obdrželi:

“Přesně jsem cítila kdy jste začali a kdy jste skončili.”

“Cítil jsem se jako kdyby kolem mě byla příjemná, teplá záře.”

“Hned jsem se začal usmívat a v jednu chvíli jsem se dokonce začal smát nahlas.”

“Moc se omlouvám, že jsem hned po léčbě nezvedla telefon. Cítila jsem se uvolněně a záhy jsem usnula.”

“Ne, necítila jsem vůbec nic, ale je mi tak nějak lépe.”

Jestli něco cítíte během léčby nebo ne, opravdu není důležité. Nejdůležitější je, že se chcete uzdravit nebo cítit lépe.