NAŠI TERAPEUTI

Hlavní terapeuti

Manželé, Damian a Lucie, se zbývají a studují různé modality energetické léčby od roku 2007. Oba dva léčí pomocí BioEnergiie a zároveň se snaží předávat své zkušenosti dál ve formě kurzů a workshopů. I přes to, že se hlavně soustředí a zabývají aplikací  BioEnergetické léčby, oba využívají své zkušenosti a znalosti i z jiných oborů alternativní medicíny.

Damian a Lucie se zúčastnili vysoce prestižních kurzů BioEnergie jak v UK tak i ve Spojených Státech Amerických, kde získali nejvyšší možné kvalifikace.

Damián pracoval jako generální ředitel hasičského sboru pro kraj Buckihgamshire. Během své 30 leté kariéry, přednášel na mezinárodních konferencích a předával své vědomosti a zkušenosti zejména o integraci ostatních záchranných složek v krizových a nouzových situacích a tak i o zajišťování bezpečnosti obyvatelstva.

V UK Lucie vlastnila úspěšnou praxi Osteopatické a přírodní medicíny, kde spolupracovala s dalšími devíti terapeuty.

Po té co odešel do důchodu se vydal na cestu BioEnergetického terapeuta. První krok byl získání kvalifikace Reiki Master a Master učitel a postupně dospěl k BioEnergii.

Oba dva jsou zavázáni pomáhat lidem ale také školit co nejvíce lidí, kteří potom mohou pomoci sobě, své rodině a přátelům. Čím více lidí ovládá tuto modalitu energetické léčby tím více můžeme pomoci nejen nám, lidem a zvířatům, ale také celé naší planetě. Život každého z nás se může stát zdravější a naplněnější. Lucie ani Damian nejsou motivování finančním ziskem. Jejich cílem je, aby BioEnergetická léčba a školení bylo dostupné každému, bez jakékoliv diskriminace.

“Každý z nás má schopnost se sám uzdravit a být léčitelem. Každý, kdo se zúčastní našich kurzů BioEnergetické léčby, odchází s úsměvem a vědomostí, že mohou pomoci a změnit život ostatních k lepšímu.”

Lucie Smith