CO ŘÍKAJÍ NAŠI STUDENTI

STUDENTI ZÁKLADNÍHO KURZU

Kurz byl plný zajímavých informací a já odešla s pocitem, že můžu pomoct sobě i mé rodině. Děkuji.
N.R.

Damian a Lucie vysvětlí a ukážou vše do podrobných detailů. Odešel jsem z kurzu velice obohacen. Určitě se přihlásím na další kurz.
M.L.

Kurz jsem si velice užila. Potkala jsem zajíme lidi, prostředí bylo krásné a užila jsem si i zdravé jídlo. Nemůžu se dočkat až vyzkouším co jsem se naučila.
V.H.

STUDENTI KURZU PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ

Tento kurz mi ukázal, jak, co se zdá neskutečné, je realitou.
L.M.

Nechápala jsem jak léčba na dálku může fungovat. A ono to opravdu funguje!! Lucie a Damian nám vše krásně vysvětlili a ukázali. Kurz určitě doporučím dalším.
K.K.

Kurz mi otevřel oči, srdce a nesmírné možnosti. Děkuji.
L.S.

Tímto bych chtěla z celého  srdce Lucince a jejímu manželovi poděkovat, že můj 4 letý syn, už po prvních 4 BioEnergetických léčbách začíná slyšet, sklidnil se, začína mluvit. DĚKUJI.
Jana

Lucie a Damiane, děkuji Vám za Vaši BioEnergetickou léčbu, kterou jste nám oběma poskytli při onemocnění Covidem19. Přítel, který byl v nemocnici a na respirátoru, už po druhé léčbě začal dýchat sám a 2 dny po čtvrté léčbě ho poslali domů. Já se cítím mnohem lépe. Díky Vám si vánoční svátky můžeme užít. Jsme Vám neskonale vděční.
D.K.

Trpím chronickými migrénami už zhruba od svých 20 let. Kamarádka mi doporučila vyzkoušet BioEnergetickou léčbu s Damianem a Lucii.Vyzkoušela jsem snad už všechno, tak jsem si řekla proč ne, ale moc jsem od toho nečekala. Hned po první léčbě jsem se cítila celkově mnohem lépe a když migréna přišla, nemusela jsem si vzít prášek jen jsem si lehla a za pár hodin jsem byla bez bolesti. Migrény mám pořád, ale přichází mnohem méně, jsou mírnější a odchází mnohem rychleji. Mockráte děkuji a už se těším na další léčbu, věřím, že mi pomůže.
E.V.

Tatínek měl mrtvičku a od té doby se mu špatně komunikuje a má problém s motorikou. Po léčbě s Lucie a Damiánem se hodně zlepšil. Je mu lépe rozumět, lépe se mu chodí a začal si zase užívat čas s vnoučaty. Děkujeme.
M.H.